Komunikat w związku z zagrożeniem koronawirusem

W związku z zagrożeniem epidemicznym w Europie spowodowanym koronawirusem i zaleceniami Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Polsce mobilności zaplanowane w projektach Fundacji „Faveo” na marzec i kwiecień br. zostają odwołane. O mobilnościach zaplanowanych w kolejnych miesiącach będziemy decydować i informować w zależności od rozwoju sytuacji i rozporządzeń służb państwowych.

Pozostajemy w kontakcie z naszymi partnerami zagranicznymi, którzy deklarują wsparcie w realizacji zaplanowanych wyjazdów w późniejszym okresie, gdy sytuacja w Europie zostanie ustabilizowana.  Uczestnicy będą informowani o planowanych nowych terminach.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem Fundacji  (info@fundacja-faveo.pl, tel. 500 543 614).