Projekt „Ciao! Hallo! Velkommen! Zgłębiamy duńskie, włoskie i niemieckie standardy pracy” dobiegł końca.

Parafrazując słowa piosenki Andrzeja Rosiewicza „Piętnaście miesięcy minęło jak jeden dzień (…)” – projekt „Ciao! Hallo! Velkommen! Zgłębiamy duńskie, włoskie i niemieckie standardy pracy” oficjalnie za nami. Jesteśmy jednak przekonani, że w pamięci uczestników będzie trwał jeszcze przez długie lata, a podjęte przez nich wyzwanie edukacji zagranicą przyniesie obfite owoce.

Z dumą podajemy do wiadomości, że odbyły się wszystkie zaplanowane staże zawodowe (wzięło w nich udział 73 osoby) i mobilności kadry VET (wzięło w nich udział  31 osób). Niech ich podsumowaniem będą słowa samych beneficjentów:

„Polecam, polecam serdecznie.”

„Ludzie, z którymi przyszło współpracować byli wspaniali.”

„Oby takich wrażeń w życiu jak najwięcej.”

„Najlepsze wspomnienia w całym moim szkolnym życiu.”

„Maksymalnie wykorzystany czas, w pełni służył zdobywaniu nowej wiedzy i umiejętności. Wszystko perfekcyjnie przygotowane.”

Dziękujemy naszym partnerom zagranicznym – Bildungsnetzwerk Magdeburg w Niemczech, Szkole Produkcyjnej w Danii i Euroculturze we Włoszech za wsparcie w organizacji programów i przyjęcie naszych uczestników. Dziękujemy także naszym szkołom partnerskim – Zespołowi Szkół nr 1 w Ostrzeszowie, Zespołowi Szkół Chemicznych we Włocławku i Zespołowi Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu za współpracę. Mamy nadzieję – do zobaczenia w ramach kolejnego projektu mobilności międzynarodowych!

Skip to content