Coaching zespołowy w doradztwie zawodowym

Dobiega końca projekt, w którym pracownicy Fundacji stanęli przed nowym wyzwaniem – adaptacji doświadczeń partnerów hiszpańskich i niemieckich w przygotowywaniu młodych ludzi do wejścia na rynek pracy i skutecznego poruszania się po nim. Testowaną metodą był coaching zespołowy, który okazał się być efektywnym narzędziem, ciekawym także z perspektywy uczestników. Projekt Net4Job wsparli czołowi pracodawcy w regionie, m.in. Amazon, Bosch, GKN Driveline, Mahle, Whirlpool. Wkrótce ukażą się materiały poprojektowe. Zapraszamy zainteresowanych nimi trenerów, nauczycieli, doradców do kontaktu. Liderem projektu jest Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji. Zajęcia testujące odbyły się w Zespole Szkół w Miliczu i Zespole Szkół nr 1 w Ostrzeszowie.