Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo” zaprasza do złożenia oferty na usługę wynajmu autokaru wraz z kierowcą do przewozu osób z bagażami do Niemiec do Halle/Saale

oraz przewozu tych osób w okolicach Halle/Saale-Schkopau na trasie do 100 km.

Zamówienie jest realizowane w ramach projektu Polsko-niemiecka szkoła dobrych kadr zawodowych nr POWR.04.02.00-00-IN22/19 finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegóły zapytania znajdują się załączeniu.

Formularz zapytanie Autokar 2 Grupa

Zapytanie autokar 2 Grupa

Formularz zapytanie Autokar 3 Grupa

Zapytanie autokar 3 Grupa

 


„Faveo” zaprasza do złożenia oferty ubezpieczenia na wyjazd do Niemiec
Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo” zaprasza do złożenia oferty na ubezpieczenie osób podczas wyjazdu do Niemiec. Wyjazd jest realizowany w ramach projektu Polsko-niemiecka szkoła dobrych kadr zawodowych nr POWR.04.02.00-00-IN22/19 finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Szczegóły zapytania znajdują się załączeniu.


Zapytanie ofertowe Autokar 1 Grupa Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego „Faveo” zaprasza do złożenia oferty na usługę wynajmu busa wraz z kierowcą do przewozu 13 osób na trasie Opoczno – Halle/Saale (Niemcy)– Opoczno (trasa przez Wrocław).


Formularz zapytanie Autokar 1 Grupa – Załącznik nr 1 Formularz ofertowy realizacji zamówienia w projekcie Polsko-niemiecka szkoła dobrych kadr zawodowych nr POWR.04.02.00-00-IN22/19 finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Skip to content