Rekrutacja do projektu została zakończona.

Osoby, które zgłaszają swoje uczestnictwo w projekcie, prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych dokumentów:

• formularz rekrutacyjny
  • deklarację uczestnictwa
  • oświadczenie kandydata na uczestnika

Dokumenty do pobrania znajdują się poniżej.

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać (decyduje data wpłynięcia zgłoszenia) poprzez

• pocztę tradycyjną na adres Fundacja Kształcenia Zawodowego i Międzykulturowego FAVEO A. Kmicica 56, 54-514 Wrocław z dopiskiem rekrutacja „Polsko-niemiecka szkoła dobrych kadr zawodowych”
  •  pocztę elektroniczną na adres info@fundacja-faveo.pl, w tytule Rekrutacja
    W przypadku poczty elektronicznej zgłoszenie powinno zostać wysłane w formie scanu podpisanych dokumentów.

Ze względu na ochronę danych osobowych, zgodnie z RODO, prosimy o przesyłanie dokumentów zaszyfrowanych hasłem (5 znaków, w tym małe i duże litery oraz cyfra). Hasło proszę przesłać SMS-em na numer 0048 500 543 614 oraz dopisać imię i nazwisko osoby, której dokumenty zgłoszeniowe zostały zaszyfrowane przesyłanym hasłem.
    W mailu ze zgłoszeniem i dokumentami prosimy podać pierwszą literę imienia oraz nazwisko osoby, której dokumenty są wysyłane.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem projektu.

Dokumenty do pobrania:

1. Deklaracja uczestnictwa w projekcie